سیال گستر در یک نگاه

 شرکت سیال گستر پالایش نوین با پشتوانه سال ها تجربه نیروهای متخصص و نام آشنای صنعت، به صورت تخصصی در  زمینه تامین کالا و تجهیزات مورد نیاز کارفرمایان خود در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ، نیروگاهی، فولاد، معادن، آب و فاضلاب و …. فعالیت می نماید.

این شرکت از طریق دفاتر تجاری خود در کشورهای اتریش، ترکیه و امارات متحده عربی ، ارتباطات تجاری بسیار موثر و مستمری با شرکتهای خارجی داشته، قادر به اتصال به زنجیره تامین جهانی بوده و نیاز کارفرمایان خود را به صورت بهینه در کوتاهترین زمان، با مناسبترین کیفیت و  رقابتی ترین قیمت تامین می نماید.

همچنین به منظور افزایش دامنه خدمات،  کادر مهندسی این شرکت با اطلاع از وضعیت بازار و تولید کنندگان و آشنایی کامل با الزامات پروژه ها و استانداردهای معتبر هر صنعت،  به صورت تخصصی آماده ارائه راهکارهای اثربخش در زمینه انتخاب بهینه محصولات، تجهیزات و اقلام مورد نیاز صنایع می باشد.

لازم به ذکر است با توجه به حجم تقاضای داخلی و اقلام با مشتریان پر تکرار  و به منظور ایجاد مزیت رقابتی در زمینه زمان تحویل، این شرکت اقدام به اختصاص فضایی جهت نگهداری و انبارش این گونه موارد در تهران نموده است.

از طرفی به منظور جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان در زمینه تامین کالای رقابتی و با کیفیت از منابع اصلی،  این شرکت اقدام به اخذ نمایندگی از تولید کنندگان و سازندگان معتبر برخی از محصولات نموده است.

تاریخچه شرکت

1390
1391
1393
1394
1398
1399
1401
1401
1402

1390

تاسیس شرکت و شروع به تامین پایپینگ متریال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

1391

اولین تامین در صنعت فولاد، معادن و نیروگاهی

1393

توسعه انبار شرکت

1394

تغییر محل دفتر شرکت به خیابان بهشتی

1398

شروع به تامین مستقیم از سازندگان خارجی

1399

اولین تامین در زمینه اقلام برقی و ابزار دقیقی

1401

اخذ نمایندگی از سازنده پیچ ، مهره و اتصالات داخلی

1401

تشکیل واحد کنترل و اجرای پروژه ها

1402

  • اخذ نمایندگی از سازنده کنترل ولو داخلی
  • اخذ نمایندگی از سازنده باتری های نیکل – کادمیم
  • افتتاح ساختمان جدید شرکت

کمپانی پروفایل

بیانیه مدیریت

ما خود را متعهد می دانیم که:

با ارائه راه حل های قابل اطمینان، نوآورانه و مقرون به صرفه، نقش کلیدی در زنجیره ارزش کارفرمایان خود بازی کنیم.

با تمرکز بر روی آیتم های مسیر بحرانی پروژه ها، انجام به موقع تعهدات، رعایت سطح کیفی مطلوب و استانداردهای بین المللی بهترین خدمات را به کارفرمایان خود ارائه دهیم.

با هدف ایجاد فرصت های شغلی جدید در داخل کشور در راستای بهبود کیفیت زندگی و رونق اقتصادی جوانان این مرز و بوم تلاش نماییم.

با ایجاد فضای دوستانه به صورت مستمر به توسعه مهارت ها و افزایش دانش کارکنان خود بپردازیم.

رضایت مندی مشتریان